Trapas s hymnou: To si ze Slovenska pamatuji, tvrdí slavný Fin

POPRAD. Kdysi fanoušci po něm pojmenovávali své děti.


Finsko vydalo na počest Jari Litmanen zvláštní poštovní známku. Ve vlasti ho prohlásili za nejlepšího fotbalistu všech dob.

V rodném Lahti mu postavili sochu v nadživotní velikosti. “Je důležitější pro tamní finský fotbal jako pro mě. Jsem však rád, že existuje, “přiznal čtyřiačtyřicetiletý Litmanen.Jari Litmanen statue. Respect. pic.twitter.com/K0IFk8Bi – hBryk (@hBryk) Bet365-Čtěte více 10. Červen 2012

V pátek si po několika měsících opět obul kopačky.Nastoupil v exhibici za výběr legend Bet365-Více informací Premier League proti legendám Československa.

Muž, který byl v sezoně 1995/96 s devíti góly nejlepším střelcem Ligy mistrů, zahodil v Popradu dvě penalty.Takové něco se mu v jednom zápase nikdy předtím nestalo.Sláva v Ajaxu

“Pokud to Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € v porovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od 0,98 € Objednat Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první Bet365-Bonus ihned po registraci měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.