Nový Zéland v Austrálii: králi základov kolidovať s dobrodružné

Keď Australia and New Zealand vyčerpať v Twickenham, ako sa snaží získať ich tretieho sveta korunu, Plán hry každý sa bude snažiť presadiť na druhej strane nebude polárne protiklady, ale že sa bude blížiť. Na jednej strane všetci černosi, panujúcej majstri a najlepšie strana na planéte za desať rokov a viac, bude závisieť na tom jednoduché veci dobre alebo lepšie ako Wallabies. Austrália je celkom adventurous.The Joy of Six: Austrália v novozélandskej klasickom ragby test zápasu | Rajiv Maharaj Viac

Ak sa budete pozerať všetci černosi zo stojana alebo strany, skôr než v televízii, to je jednoduchosť, ktorá je tak nápadná.V podstate možno povedať, že majú východiskovú pozíciu a akonáhle majú loptu každý rozbehne svoje určené miesto.

Think šípky. Plytký krokvu s uzlom napätých útočníkov – Brodie Retallick (vždy Retallick), Sam Whitelock, Owen Franks a Joe Moody – navyše Richie McCaw v okamihu, vrchol, so zvyškom zadného radu so širokým: Kieran Read a mobile šlapka Dane Coles na pravej strane a Jerome Kain široká vľavo.

v rokoch prísť chrbát, ale Plán hry sa opiera o guľovom je manipulácia a prenášanie zručností útočníkmi.Všetci černosi budú kopať, niekedy aj viac ako ktorýkoľvek iný hornej strane, ale v podstate sa snažia vnútiť seba tým, že je lepšia ako individuálne opozície.

A tam sú časy, kedy sú frustrovaní. Až do polovice-time minulý týždeň, Juhoafrická republika zostala v niekoľkých bodoch, pretože kvalita ich obranu dusil čierny stroj natoľko, že Dan Carter je kopanie začala vyzerať ako možnosť poslednej záchrany skôr než niečo kreatívneho.Facebook Pinterest All Blacks verí, ale zameraná pred Rugby World Cup finále

Bohužiaľ pre južnej Afriky – a pre všetky ostatné doteraz v tomto svetovom pohári – všetci černosi nielen dostatok skúseností veci zmeniť na kopyto, ale majú lavica s podobnými Beauden Barrett a super-priame Sonny Bill Williams niečo zmeniť. Kým nedorazí Williams, všetci černosi vyzeral laterálna. Spolu s ním v stredu, takže diery, dostať cez gainline, Carter mal naraz možnosti. Kopy, ktoré bolo poslednou možnosťou a jednoducho manipulovať naraz bomby pristávajúce v prázdnote

Na druhej strane sobotňajšej mince sú Austrália. – bočné aktívnejší pri hľadaní slabý článok.Rovnako ako All Blacks, Wallabies aby obrancovia prijímať rozhodnutia, ale namiesto toho ukladá sa s jednoduchými sadami zručností (ľahšie povie, ako urobí) idú o prácu nájsť nesúlad v dynamickejšie fashion.Australia prvej fáze tryAustralia prvej fáze pokus

diagram ukazuje austrálsky druhý pokus proti Argentíne, ktorého autorom je Adam Ashley-Cooper, ale so všetkými chrbtom zapojený, ak nie dotyk lopty.Bernard Foley rozbehne zľava doprava, chystá hodiť svoj dlhý pas, Tevita Kuridrani s ktorým sa v polovici poľa Argentína obranu zatiaľ čo Izrael Fola, zametanie zo stredu poľa do mimo stred slot je na návnadu okupačné Juan Imhoff myseľ, aby takáto rozsahu, že krídlo kroky, opúšťajúci chodbou k trati, po ktorej Ashley-Cooper beží.

Zdá sa, že jednoduché.Koniec koncov, nie je veľa pokusov sú zaznamenané z prvej fázy, ale prevedenie je klinický, podobne ako to bolo, keď Foley a Kurtley Beale prešpikovaný Anglicku obranu – krok, v ktorom sú všetky pracovné časti sprisahali izolovať Ben Youngs ako Austrália fly-polovicu a výmena krídla zaobchádza skrumáže-napoly ako niečo ostrovčeku; prechádzajú po oboch stranách.

Avšak, pretáčanie, ktoré sa pohybujú a uvidíte základné stavebné kamene, na ktorých je útok Wallabies báze. Prvý z nich je vízia – v prípade Anglicka prepnúť prehrávanie sprava doľava po pretiahnutia väčšina z krytu na zlej strane pelotónu. Potom príde za úlohu izolovať obrancu, ktorý Austrália urobiť tým, že mu možnosti.Robiť ho prijať rozhodnutie.

Youngs mal Foley a Beale potýkať s, ale častejšie Australia zásobník útok, jedného muža za sebou a potom sa obranca, aby sa jeho pohyb. Ak ramená signalizujú, že sa ukazuje, aby sa druhý útočník, prvý človek proste má vnútornú rameno a beží po ňom.Či obranca ramená signalizujú, že je odrazový dovnútra, potom druhý útočník krokov široká a do priestoru.

Youngs mal Foley ako tvorca hry, ale môže rovnako ľahko boli Matt Giteau, ktorý ukazuje hodnotu majúci druhý playmaker na vnútornú centra, kedysi Anglicko ambície, ale vykopaný v prospech svalovej prístupe.

pre spravodlivosť pre Imhoff, ktorý skončil veľmi úspešnou svetového pohára hľadá niečo ako vôl, jeho zaujatie Fola bolo pochopiteľné.Keď sa na formulári, je to značný zbraň a jeden používa pri Australia poslednom stretnutí Nový Zéland, pričom ich prvý Rugby Championship v predohre k svetovému poháru.

Páska tohto zápasu sa stal povinné sledovanie hoci len preto, že Nový Zéland porážka je tak vzácny. Avšak, okrem zvedavosti hodnoty, len iný význam pre dnešok je partnerstvo Davida Pocock a Michael Hooper. Ich prvých 40 minút v tandeme produkoval 14 obratov a pre raz All Black zadného radu vyzeral druhý najlepší.

viac zde