Nový Zéland sa odvážil a vyhral, ​​ale ragby bola ďalšia víťazka na Majstrovstvách sveta

A to všetci černosi hrať. Niet pochýb o tejto strane sú najlepšia hra má a možno najväčší športový tím akýkoľvek kód na tejto planéte práve teraz. Sú dominujú každý aspekt finále a vystužené poznanie existuje značný rozdiel medzi nimi a zvyškom rugby world.Rugby World Cup 2015: Guardian spisovatelia dať ich verdikty Viac

Austrálie to ich najlepší dal výstrel a potom v priebehu druhej polovice vrátil do 21-17 s nejakým inteligentným rugby, strelenie dvoch pokusov, keď všetci černosi boli znížené na 14 mužov od Bena Smitha žltou kartou.Však, že len poslúžil, že znovu zdôrazniť úžasné duševnú silu a vyrovnanosť All Blacks ‘pod tlakom, lebo dokončili prácu o 17 bodov.

Náš tím All Blacks a Nový Zéland rugby bude teraz v mieri s úplne splnil svoj potenciál a stať sa prvým národom vyhrať Rugby World Cup trikrát a udržať trofej. Je to odmena pre všetkých, ktorí sú zapojení do tam do hry, ktorý robiť všetko pre to, aby tento tím sú úspešní na svetovej scéne.

Nič nie je ohrozená a tím reagujú tým, že zabezpečia robia všetko, čo je v ich silách, aby splácať takáto podpora a dôvera.Je to jednoduché, ale nie je ľahké, vztiahnuté na celkovú transparentnosť a bez skrytých agend v prostredí, kde je schopnosť tímu je jediná otázka. Ako tréner i ako tím, to je ideálny; neexistujú žiadne výhovorky a žiadne outs. Proste robiť svoju prácu, ako najlepšie svoje schopnosti. Ktorá sa vykonáva pomocou myslenia, že to, čo je najlepšie dnes nebude stačiť zajtra dosť skromný oceniť nie ste hotový výrobok.

“Je to lepšie každý deň” je catchphrase of All Blacks. Tie sú vždy učenia a dostanete viac z ťažkých časoch. Tiež je potrebné kontinuity kvalitných ľudí; väčšina z riadenia tohto tímu boli tam tri Svetové poháre, jadrá vyšších hráčov pre tri alebo štyri.Vedia boli oni boli, tam, kde sú na práve teraz a čo je potrebné zlepšiť.

To ma tak hrdý na to, vidieť Richie McCaw zdvihnúť Webb Ellis Cup pre druhý nepretržitý čas a ocenia absolútny záväzok k dokonalosti Steve Hansen a jeho koučovanie a manažérsky tím a hráča, prešli robiť podnikanie. Richie je dokonalým vzorom a pravdepodobne najvplyvnejšou hráč v histórii tejto hry.

Jeho kolegovia hráči vyšších, napríklad odstupujúci hráčov Conrad Smith, Ma’a Nonu, Daniel Carter, Tony Woodcock a Keven Mealamu, ktoré tvorili chrbticu tento tím už viac ako desať rokov. Veľkí hráči a vynikajúce muži.Aké potešenie vidieť Daniel hrá na vrchole svojich značných právomocí, kopať a navigovať tím vynikajúco a klesol ďalší hre na zmenu hry, aby pohřbil sklamanie predchádzajúcich turnajov. Zostane ako jeden z najväčších hráčov všetkých čias. Teraz, keď to skončí, poďme sa rozprávať o rugby, veci, o ktorých si myslím, sa môžu alebo nemusia považovať za dôležité pre ostatných, Skvelá hra. Ragby ako šport je v dobrom stave a na tomto turnaji získal dynamiku.Tam boli niektoré skvelé hry, medzera medzi poriadku jedného a dvoch národov sa znížil, veľký pozitívny, ale otázkou je, čo prinesie budúcnosť pre vznikajúce countries.Another pelotónu nad pravidlami Rugby Union v Rugby League | Listy Viac

Georgia v šiestich národov na základe zásluh? Japonsko sa teraz podieľa na Super Rugby a hostiť budúci Svetový pohár, a čo ostrovných národov Pacifiku? Fidži boli najpôsobivejšie tento turnaj, ale bol postihnutý tým, že je v bazéne smrti. Tam by mal byť plán pre všetky z nich

Ventilátory boli fantastické. neexistuje žiadny iný šport ako rugby, s fanúšikmi, ktorí rešpektujú súpera, majú veľkú podpichovanie a dobrú náladu a užívať si každého iný má spoločnosť.Vidieť japonský a ramená škótskej okolo každej inej ramená sa teší pohárik pred stretnutím v Gloucesteri bol zvláštny. Rugby spája ľudí, ako žiadna iná hra.

Čo budeme robiť s pravidlami rugby? Mamička je trochu obavy o malý Johnny pretože hra sa stáva príliš fyzické. Možno má pravdu. Súbor pravidiel je príliš komplikované, nie je divu, že je to ťažké pre rozhodcov. Začať znova: zjednodušiť zákony, znížiť telesnosť znížením kladkostroja zónu a používať ruky k recyklácii na zrútenia. Uistite sa, že všetky rekvizity sú rovné a hranaté pri skrumáži hlavy nad boky. A robí valcovanie Maul z linka-von dať tímu s loptou príliš zvýhodnenie?Má to v rozpore ako sa hra soudcoval mimo linka-von, s hráčmi pred guľového nosiča chrániaci ho? A mali by sme nahradiť rozhodcu, keď je buď unavený alebo majú šokujúce? Facebook Twitter Pinterest Škótsko a fanúšikovia Japonsko zhrnul atmosféru Svetového pohára v ragby pred ich zápas na Kingsholm. Foto: David Rogers / Getty Images

A čo Anglicka a Francúzska, sa sklamaním tohto turnaja? Tieto veci sa proste nestane, tam musí byť nejaký dôvod, alebo hlavná príčina. Môžu hráči dvoch pánov, klub a krajinu? Je potrebné zabezpečiť bezproblémové spojenie medzi klubom a zemou hráčom rozvíjať ich potenciál.Hráči musia byť na jednom programe rozvíjať všetky požadované kritériá, aby športovci world-class. Hladiny fitness a zručností v hlavnom sú nižšie ako ich náprotivky v južnej pologuli. Medzera medzi klubom a medzinárodné rugby nie je premostená. Možno, že sa deti hrajú príliš veľa rugby a práce na kondíciu a zručnosť je ohrozená, aby mohli prežiť požiadavky hrania. Avšak, je to tak jednoduché ukázať prstom na jednotlivcov, keď hlavným dôvodom neúspechu je mimo ich kontrolu.Riešenie, pokiaľ je najlepšie na medzinárodnej úrovni, je súčasťou programu, je v rukách svojich pánov.

Na záver som si užil výzvu písania tohto stĺpce, prvý pre mňa, a ďakujem Guardian za príležitosť. To za predpokladu, veľkú váhu od stýkať s nádhernými ľuďmi z celého sveta v ragby.