Novak Djokovic premôže Andy Murray vo finále Masters v Paríži

A 6-2, 6-4 víťazstvo pre celý svet No1 mu dal jeho tretí po sebe idúce trofej v Paríži a získal mu 10. titul v sezóne, ktorá len naďalej dostať better.Novak Djokovič porazí Andy Murray vyhrať Paris Masters – ako sa to stalo! Čítajte viac

Djokovič hral vo svojej 14. po sebe idúcich v konečnom znení – záznam pre jednu sezónu.


– a teraz má 22 rovnú vyhráva, čo nie je stratené, pretože finále v Cincinnati v auguste

Murray skončil beh ôsmich po sebe idúcich strát Djokoviča v Montreale tento rok v lete, ale bol kompletne porazený v semifinále v Šanghaji minulý mesiac.Djokovič ani kvapka súbor v vyhrávania titulov v Pekingu a Šanghaji, a to nebolo až do sobotňajšieho semifinále v Paríži, že Stan Wawrinka konečne zlomil ten pruh. Ale srbská reagoval tým, že vyhrá rozhodujúci set milovať a bol rovnako nemilosrdnej podobe v otvore postavené proti Murray.

Svet No2 pokúsil vziať výzvu svojho súpera, ale až príliš často nemohol krajine jeho záverečný výstrel.Djokovič zlomil slúži pre 2-1, a hoci Murray bojoval za všetko, čo stálo za to držať v dlhom piatej hre, druhá prestávka čoskoro nasledovali.

Ak Djokovič kované vpred opäť v tretej hre druhej set, Murray bol v obrovskom průšvih, ale akonáhle úroveň šampióna má vykĺzol z stratosféry a bol zavesený späť. 3-2 a 0-30 na strane Djokovic slúžiť konečne svitla nádej na Murray, ale nedokázal využiť a čoskoro zistil, že hra od iného porážky.Prinútil Djokovič slúžiť to ale 28-ročný je tiež zvyknutý na takéto požiadavky a zaistil si víťazstvo, keď Murray závislý návrat široký.

víťazstvo prinieslo Djokovic rekordný šiesty titul majstrov v sezóne, a on bude horúci favorit úspešne obhájiť svoj titul na ATP World Tour Finals v Londýne začína budúci týždeň.

Murray hit dvakrát toľko víťaza ako Djokovič ale 34 nevynútených chýb bolo jednoducho príliš veľa a Scot neslúžil dôsledne dosť dobre aplikovať potrebný tlak.

http://www.u-stavky.com/