Eddie Jones vymaže paluby připraven na nové Anglie zákulisní tým

Jones již rozhodla nahradit Graham Rowntree jako trenér přeposílá a zvažuje rozdělení portfolia do dvou, jako to udělal, když byl v důvěře v Japonsku. Bet365-Otevřete si účet Steve Borthwick, který v této sezoně začal smlouvu na dva roky s Bristol strávil 12 měsíců jako součást japonského managementu pod Jones, se seřadili převzít linka-ven s mlýně expert uvažuje.

Mike Catt nastavena opustit útok trenér roli, specialista pole Jonese, a zatímco Andy Farrell byl myšlenka pravděpodobně zůstane, i když jen na čas, aby prvek kontinuity, co pracoval s Jonesem se Saracény před šesti Bet365-Okamžitý bonus lety, je zřejmé, hlavní trenér zvolil, aby se rozejít.Další Saracen, Paul Gustard, je oblíbený, aby se stal trenérem obrany. Pomoc v zámoří může Eddie Jonesovi pomoci rozšířit své možnosti s Anglií | Dean Ryan Přečtěte si více Lancaster, Rowntree, Farrell a Catt se v loňském roce podepsali s prodloužením smlouvy, aby se dostali do konce mistrovství světa, ale jejich účinkem bylo odradit dravce spíše než zamknout Rugby Football Unie do drahých kompenzačních balíčků. Stejně jako Lancaster, tři obdrží roční plat.

Jejich odlety budou oznámeny v pondělí.RFU linka přes víkend byl, že nebude komentovat spekulace, ale Jones byla vichřice od spuštění Anglie práci před opožděně týden poté, co problémy s vízy znamenalo, že musel zůstat v Japonsku za příplatek pěti dnů.

setkal Rowntree, CATT a Farrell minulý týden, stejně jako Anglie hlava sportovní výkon, Matt Parkera, který bude také odlétající, a navštívili polovinu z 12 Premiership kluby.

Nyní, když určila trenéry, které chce přivést, bude RFU zvládnout jednání s příslušnými kluby.Bristol, který se zoufale snaží vrátit do Premier League po sedmileté nepřítomnosti, chci Borthwick zůstat s nimi po celý zbytek sezony, kdyby souhlasil, aby znovu Jones, ale RFU chce, aby byl plně odhodlána do Anglie.

kluby poukázat na to, že mají málo možností nahradit trenéry věcné, i když tři hledají zaměstnání v tomto týdnu. Farrell by se mohl vrátit do Saracény pokud Gustard doleva, zatímco Rowntree bylo spojeno na sociální média s Walesem, jejíž dopředu trenér Robin McBryde je smluvně do léta.


Rowntree pracoval s trenérem Wales’, Warren Gatland, na posledních dvou Lions zájezdy.

Bet365-Získej bonus právě teď